جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی

یکی از انواع جراحی های بینی که این روز ها انجام می شود جراحی بینی طبیعی است که در بیشتر مواقع، منطقی ترین انتخاب نیز می باشد.

با توجه به ابعاد صورت هر فرد ، جراح برای طبیعی جلوه دادن بینی وی سعی می کند که استخوان ها و غضروف ها را به اندازه ایی بسیار کم بردارد و به اندازه ی بسیار ناچیز و معقولانه در پشت بینی، قوس ایجاد کند یا اصلا ایجاد نکند.

دقت داشته باشید که قوس دار کردن بیش از اندازه بینی بر روی تنفس تاثیر می گذارد و بینی را غیر طبیعی جلوه می دهد.

 

جراحی بینی طبیعی

 

مردان ساختار صورت شان استخوانی تر از خانم ها می باشد به همین دلیل دارای جذبه بیشتری نسبت به بانوان هستند . حفظ جذبه برای آقایان حائز اهمیت است به همین  تمایل دارند تا پس از جراحی بینی جذبه شان همچنان چهره شان حفظ شود.

به همین علت اغلب متقاضیان جراحی بینی طبیعی ، آقایان هستند و فقط تمایل دارند که ایرادات فرم بینی بهبود پیدا کند. بنابراین بینی ای که نوک سربالا و سایز کوچکی داشته باشد مورد پسند یک آقا نخواهد بود.

به همین دلیل جراح بینی باید هنگام جراحی بینی آقایان از نهایت دقت خود استفاده کند تا تغییرات چندانی در فرم بینی ایجاد نشود.

عمل جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی برای تمامی افراد مناسب است و افراد برای انجام رینوپلاستی طبیعی هیچ گونه محدودیتی ندارند، اما افرادی که بینی گوشتی دارند کاندیدای مناسب تری برای انجام رینوپلاستی طبیعی هستند، زیرا ساختار و غضروف بینی گوشتی به گونه ای می باشد که قابلیت کمتری برای فرم دهی دارد.

بینی گوشتی ، غضروف کم و ضعیفی دارد که وجود پوست ضخیم این نوع بینی ها باعث می شود تا بعد از جراحی بینی ظرافت هایی مانند نوک کاملا تراشیده شده و غیره مشاهده نشود.

افرادی با بینی گوشتی اگر به دنبال بهترین فرم برای بینی خود هستند ، بهتر است جراحی بینی طبیعی یا رینوپلاستی طبیعی را انتخاب کنند.

پاسخ

شش − 1 =

Call Now Button