جراحی لیفت صورت

بالطبع بالا رفتن سن ، تاثیر قابل توجهی بر زیبایی چهره و طراوت پوست ؛ بویژه پوست صورت می گذارد. از این رو با پیدایش علائم کهولت سن ؛ اعم از چین و چروک و خطوط پوستی ، شلی و افتادگی پوست و غیره ، افراد عموما با کاهش اعتماد به نفس مواجه شده و غالبا مترصد یافتن راهی جهت بازیابی جوانی خود خواهند شد. پیشرفت چشمگیر علم پزشکی و فناوری های این حوزه و ورود جراحی ليفت صورت به عرصه پزشکی ؛ امکان اصلاح موارد فوق و به دنبال آن بازگرداندن شادابی و جوانی به پوست را تحقق بخشیده است. دکتر ملکی با تکیه بر دانش و مهارت خود قادر است با انجام این جراحی زیبایی و جوانی را به پوست شما بازگرداند و پوستی شاداب ، جوان و با طراوت را به شما هدیه دهد. 

جراحی لیفت صورت

به طور کلی گرایش به زیبایی ، از مهم ترین عوامل در راستای ترغیب به انجام اعمال جراحی زیبایی ؛ از جمله جراحی ليفت صورت ، محسوب می شود.

جراحی لیفت صورت چیست ؟

این عمل زیبایی در واقع ، روشی است که از طریق کشیدن پوست صورت ؛ به جوانسازی پوست ، رفع چین و چروک های پوستی و نیز رفع شلی و افتادگی پوست می انجامد و در نتیجه سبب می شود سن فرد از آن چه که واقعا هست کمتر به نظر برسد. در حین انجام این عمل چربی ها ، سلول های قدیمی و مرده پوست به طور کامل برداشته می شود و سلسول های پوستی برای بازسازی تحریک می شوند. در این روش چهره فرد کمی جوانتر خواهد شد، از میزان و عمق چین و چروک ها کم می شود و پوست کیفیت بهتری پیدا خواهد کرد . با بالا کشیده شدن پوست شل صورت ، چین و چروک ها و افتادگی ها از بین می رود و چهره جوانتر و زیبا تر به نظر می آید. پس از آن که این عمل زیبایی را انجام دادید، هیچ علامت و نشانه ای از بالا رفتن سن بر روی چشم ها ، پیشانی و اطراف دهان خود مشاهده نخواهید کرد.

مزایای استفاده از جراحی لیفت صورت

این عمل زیبایی مزایای بسیار زیادی دارد که شما با اطلاع از آن ها می توانید انگیزه بیشتری برای انجام آن پیدا کنید. این مزایا شامل موارد زیر خواهند شد:

  • برطرف شدن چین و چروک های سطحی و عمقی
  • برطرف شدن افتادگی پوست گونه
  • از بین رفتن خط خنده و اخم در پیشانی و اطراف لب
  • بهبود ظاهر پوست
  • رفع غبغب و چروک های موجود بر روی پوست گردن
  • افزایش شادابی و نشاط چهره
  •  

 

اهمیت انتخاب جراح در جراحی لیفت صورت

همانطور که گفته شد این جراحی  ؛ یکی از جراحی های زیبایی به شمار می رود که از آن به عنوان یک جراحی حساس و پیچیده در علم زیبایی شناسی یاد می شود ؛ چرا که در صورت بروز هر گونه اشتباه و خطایی در انجام آن ، فرد زیباجو متحمل عوارضی خواهد شد که متاسفانه در برخی موارد این صدمات ، جبران ناپذیر خواهند بود. از این رو به صراحت می توان اذعان داشت که مهم ترین و اساسی ترین رکن در انجام تمامی جراحی های زیبایی ؛ دقت در انتخاب جراح می باشد تا بدین ترتیب از ریسک بروز عوارض و صدمات احتمالی جراحی کاسته شده و دستیابی به نتایج مطلوب ، محقق گردد.

جراحی لیفت صورت چقدر طول می کشد؟

مدت زمان این عمل زیبایی به عواملی همچون نوع پوست ، میزان چین و چروک ها ، تکنیک مورد استفاده ، تجربه پزشک و غیره وابسته می باشد. در برخی از مواقع نیز مراحل دیگری به آن اضافه می شود که باعث طولانی تر شدن مدت زمان انجام آن خواهد شد. سایر روش ها و  مراحلی که با توجه به نظر و تشخیص پزشک و همچنین نساز و سلیقه مراجعه کننده انجام می شود عبارت اند از بلفاروپلاستی ، لیفت زیر چانه و غیره . از همین رو می توانیم بگویم این عمل معمولا بین 2 الی 4 ساعت به طول می انجامد.

پاسخ

19 + سیزده =

Call Now Button