جراحی لیفت صورت

عمل جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت : بالطبع بالا رفتن سن ، تاثیر قابل توجهی بر زیبایی چهره و طراوت پوست ؛ بویژه پوست صورت می گذارد. از این رو با پیدایش علائم کهولت سن ؛ اعم از چین و چروک و خطوط پوستی ، شلی و افتادگی پوست و غیره ، افراد عموما با کاهش اعتماد به نفس مواجه شده و غالبا مترصد یافتن راهی جهت بازیابی جوانی خود خواهند شد.

پیشرفت چشمگیر علم پزشکی و فناوری های این حوزه و ورود جراحی ليفت صورت به عرصه پزشکی ؛ امکان اصلاح موارد فوق و به دنبال آن بازگرداندن شادابی و جوانی به پوست را تحقق بخشیده است.

جراحی لیفت صورت

به طور کلی گرایش به زیبایی ، از مهم ترین عوامل در راستای ترغیب به انجام اعمال جراحی زیبایی ؛ از جمله جراحی ليفت صورت ، محسوب می شود.

جراحی لیفت صورت چیست ؟

جراحی ليفت صورت در واقع ، روشی است که از طریق کشیدن پوست صورت ؛ به جوانسازی پوست ، رفع چین و چروک های پوستی و نیز رفع شلی و افتادگی پوست می انجامد و در نتیجه سبب می شود سن فرد از آن چه که واقعا هست کمتر به نظر برسد.

نمونه جراحی لیفت صورت توسط دکتر مجتبی ملکی جراح پلاستیک بینی و صورت

 

اهمیت انتخاب جراح در جراحی لیفت صورت

جراحی ليفت صورت ؛ یکی از جراحی های زیبایی به شمار می رود که از آن به عنوان یک جراحی حساس و پیچیده در علم زیبایی شناسی یاد می شود ؛ چرا که در صورت بروز هر گونه اشتباه و خطایی در انجام آن ، فرد زیباجو متحمل عوارضی خواهد شد که متاسفانه در برخی موارد این صدمات ، جبران ناپذیر خواهند بود.

از این رو به صراحت می توان اذعان داشت که مهم ترین و اساسی ترین رکن در انجام تمامی جراحی های زیبایی ؛ دقت در انتخاب جراح می باشد تا بدین ترتیب از ریسک بروز عوارض و صدمات احتمالی جراحی کاسته شده و دستیابی به نتایج مطلوب ، محقق گردد.

پاسخ

4 + 18 =

Call Now Button