جراح بینی

همه ما انسان ها برای انجام کارهای خودمان دوست داریم نزد بهترین افراد برویم تا کارهایمان را درست انجام دهد و بهترین نتیجه را دریافت کنیم. از همین رو طبیعی است که شما برای انجام جراحی بینی به دنبال جراح بینی باشید که در حوزه عمل های زیبایی بینی تخصص داشته باشد و در تهران یا شهر محل سکونت شما مشغول به کار باشد. افرادی که برای رفع عیوب و نواقص ظاهری و عملکردی بینی خود به دنبال یک دکتر بینی خوب در تهران یا سایر نقاط ایران هستند بهتر است این مقاله از سایت دکتر مجتبی ملکی بهترین دکتر عمل بینی تهران را مطالعه کنند. چرا که خواندن این مقاله خالی از لطف نیست و به این افراد کمک می کند تا به راحتی بهترین و مجرب ترین پزشک را در شهر محل زندگی خود پیدا کنند. ما در این مقاله سعی کرده ایم به لزوم انتخاب بهترین دکتر بینی در تهران یا سایر شهر های ایران بپردازیم و بگویم چرا باید بهترین دکتر عمل بینی را برای عمل زیبایی بینی انتخاب کنیم؟ سپس نحوه انتخاب او و ویژگی های یک دکتر بینی خوب را بیان کنیم تا با در نظرگرفتن و بررسی آن ها بتوانید برترین پزشکان را بیابید و عمل بینی خود را به او بسپارید. از همین رو توصیه می کنیم با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

نمونه کار بهترین جراح بینی تهران دکتر مجتبی ملکی

 

اهداف جراحی بینی 

به طور کلی هدف ازعمل زیبایی بینی از دید یک جراح بینی خوب ، دستیابی به هر یک از موارد ذیل یا ترکیبی از آن ها می باشد :

 • کاهش سایز بینی
 • تغییر فرم نوک بینی
 • رفع قوز روی پل بینی
 • رفع کجی ظاهری بینی
 • تغییر زاویه میان نوک بینی و لب بالا
 • اصلاح عدم تقارن حفره های بینی
 • و غیره

 

جراح بینی

 

اهمیت انتخاب بهترین دکتر بینی در تهران

لازم به ذکر است که جراحی زیبایی بینی ، یک جراحی پیچیده و دشوار است ؛ لذا در صورتی می تواند به موفقیت ختم گردد که انجام آن به بهترین دکتر بینی که از تجربه و و مهارت بسیار بالایی برخوردار است واگذار می شود. 

توجه داشته باشید که چنانچه رینوپلاستی توسط یک جراح بینی خوب ، حاذق و متبحر انجام پذیرد ، می تواند به بهبود هارمونی عناصر صورت و بهبود ظاهر چهره و متعاقباً افزایش اعتماد به نفس منتج گردد. همانطور که ذکر شد موفقیت آمیز بودن نتیجه عمل ، در گرو توانمندی و مهارت دکتر قرار دارد .

حال آن که چنانچه افراد در انتخاب بهترین دکتر بینی تهران یا شهر محل سکونت خود دقت لازم را بکار نگرفته و این مسئله را نادیده بگیرند ، می توانند در معرض عوارض و خطرات جدی ناشی از این عمل جراحی قرار گیرند. از این رو اکیداً توصیه می شود که متقاضیان  راینوپلاستی ، در خصوص انتخاب پزشک بسیار محتاط بوده و با توجه به شهر محل سکونت خود بهترین جراح را برگزینند. دکتر مجتبی ملکی متخصص گوش و حلق و بینی و از برترین پزشکان عمل بینی به شمار می روند که کسب بهترین نتایج را برای مراجعین خود به ارمغان می آورند.

 

جراح بینی

 

دکتر عمل بینی کیست؟

جراح بینی یا دکتر عمل بینی که در پزشکی به آن راینولوژیست نیز اطلاق می گردد ، امکان انجام جراحی بینی را توأم با حفظ آمیزه ای از زیبایی بینی در عین حفظ عملکرد حیاتی آن محقق می نماید. جراحی دماغ یا رینوپلاستی در واقع ، نوعی جراحی پلاستیک بینی است که با هدف تغییر شکل ظاهری دماغ انجام می پذیرد و از آن می توان به عنوان یکی از رایج ترین اعمال جراحی پلاستیک یاد کرد که روزانه بر محبوبیت آن میان اقشار مختلف جامعه افزوده می شود.

بهترین دکتر بینی تهران کیست؟

بهترین جراح بینی تهران کسی است که بتواند عمل بینی را با علم و تجربه خود و با بکار گیری تکنیک های مختلف و مناسب عمل جراحی زیبایی بینی را انجام دهد و بهترین و رضایت بخش ترین نتیجه جراحی را برای متقاضی خود به دنبال داشته باشد بدون اینکه ذره ای به سلامتی او یا عملکرد بینی آسیب وارد کند. در عمل دماغ با توجه به آناتومی صورت ، فرم ، اندازه و سایز بینی تغییر می یابندو این تغییرات شامل باریک شدن نوک بینی ، رفع قوز روی پل بینی ، تغییر زاویه میان لب و بینی و غیره می باشد. یک جراح بینی خوب با بکارگیری خلاقیت و مهارت خود حین عمل جراحی ، می تواند هر کدام از اعمال فوق را پیاده نماید. دکتر مجتبی ملکی یکی از برترین جراحان بینی و زیبایی صورت در تهران و ایران هستند که به شکل کاملا تخصصی و همگام با روش های روز در زمینه جراحی های زیبایی صورت مانند پروتز چانه ، لیفت صورت و غیره فعالیت دارند. دانش ، تخصص ، تجربه ، مهارت و وجدان کاری بالا از ویژگی های مهم و برجسته ایشان است. علاوه بر آن نیز حفظ سلامتی بیمار و عملکرد تنفسی او در اولویت اول ایشان می باشد. برای آشنایی بیشتر با ایشان می توانید به صفحه درباره ما در همین سایت مراجعه کنید.

 

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

 • برای انتخاب پزشک نیاز است تا در ابتدا جلمه بهترین جراح بینی در شهر محل سکونت خود را سرچ کنید ، پس از آن می توانید لیستی بلند بالا از نام بهترین جراحان در شهر محل زندگی پیدا کنید.
 • پس از این کار باید هر یک از پزشکان را از نظر موقعیت جغرافیایی و مواردی همچون سوابق تحصیلی ، میزان سابقه کاری ، تعداد عمل های جراحی صورت گرفته تا حال حاضر و غیره بررسی کنید. با این کار لیست بلند و طولانی شما به چندین نام ختم می شود.
 • بعد از انجام این کار ها لازم است تا بهترین دکتر عمل بینی تهران مورد نظر خود را از نظر ویژگی ها و خصوصیات بررسی کنید و سپس برای دریافت مشاوره و انجام عمل بینی نزد او بروید.
 • برای پیدا کردن دکتر بینی خوب می توانید از دوستان و اطرافیان خود که در گذشته رینوپلاستی انجام داده اند کمک بگیرد.

فاکتور ها و خصوصیاتی که باید در زمان انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران در نظر گرفت!

در این قسمت از مقاله قصد داریم در رابطه با ویژگی های که باید در نظر گرفته شود و جراح مورد نظر از این بابت بررسی شود ؛ مطالبی را بیان کنیم:

 • تخصص

قبل از هر چیزی افراد باید بدانند که پزشکی را که انتخاب کرده اند در چه حوزه ای مشغول به فعالیت می باشد. پزشکانی که جراحی زیبایی بینی در حوزه تخصصی و اختیارات آن ها می باشد ؛ پزشکان فوق تخصص پلاستیک و زیبایی صورت و همچنین جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و متخصصین جراحی فک و صورت هستند. باید در اینجا بگویم که هر سه دسته پزشکان مذکور ، تخصص و توانایی لازم را برای انجام عمل زیبایی بینی دارا هستند. به همین خاطر هیچ فرقی نمی کند که شما برای انجام عمل بینی خود نزد کدام یک از آن ها بروید. تنها نکته ای که در این قسمت باید به آن توجه داشته باشید این است که پزشکی را انتخاب کنید که از مهارت ، تخصص و سابقه بسیار خوبی برخوردار باشد تا بتواند بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد.

 • مدرک تحصیلی 

در زمان انتخاب و بررسی گزینه های مورد نظر خود لازم است که میزان تحصیلات و اعتبار مدرک پزشک را مورد ازیابی قرار دهید. توصیه می شود به پزشکانی مراجعه کنید که در یک زمینه به صورت تخصصی فعالیت کننند. همچنین بهتر است از اینکه مدارک اخذ شده یا مجوز های ارائه شده توسط بهترین جراح بینی تهران دارای اعتبار هستند یا خیر اطمینان حاصل کنید.

 • قدرت تشخیص بالا

برای پروسه های زیبایی یک سری از افراد به عنوان کاندید های ایده آل و برخی به عنوان کاندید های نامطلوب در نظر گرفته می شوند. جراحی زیبایی بینی نیز از این قاعده پیروی می کند. البته تشخیص اینکه آیا شما کاندید مناسبی برای عمل زیبایی بینی هستید یا خیر بر عهده بهترین جراح بینی تهران یا شهر محل سکونت شما است. چرا که او با توجه به آموزش های که دریافت کرده است باید به خوبی بداند که کدام بیماری یا شرایط خاص باعث می شود فرد گزینه مناسبی برای انجام عمل بینی مورد نظر نباشد. معمولا پیش از تصمیم گیری قطعی ، بهتر است با برترین دکتر بینی یک جلسه مشاوره ترتیب دهید. در طول این جلسه متخصص سوابق پزشکی شما را بررسی کرده و معایناتی را بر روی شما انجام می دهد. نتایج به دست آمده میزان سلامت عمومی هر فرد را تشخیص داده و ایده آل بودن یا نبودن او برای جراحی بینی مشخص می شود. داشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه بسیار حیاتی و حائز اهمیت است ؛ زیرا یک تشخیص اشتباه می تواند زندگی فرد و حتی اعتبار پزشکی خود جراح را به خطر اندازد.

 

جراح بینی

 

انتخاب بهترین دکتر بینی در تهران

در صورتی که قصد دارید بهترین جراح بینی تهران را برای عمل دماغ خود داشته باشید ، به طور حتم مسیر ناهموار و سختی برای انتخاب پزشک متخصص ، مجرب ، کار ازموده و حرفه ای در شهر پایتخت پیش رویتان است. زیرا به دلیل این که جراحي بيني یکی از شایع ترین عمل های زیبایی صورت است و سالانه افراد بسیار زیادی اقدام به انجام آن می کنند افراد بسیار زیادی به این حرفه روی آورده اند و امروزه مشغول به کار می باشند و خود را بهترین می نامند. انتخاب یک پزشک متبحر و کاردان در میان افرادی که خود را بهترین و متبحر ترین پزشک عنوان می کنند کاری سخت و دشوار است به همین خاطر باید در این رابطه کمی دقت داشته باشید. انتخاب جراح بینی خوب برای عمل بینی یکی از مهم ترین مراحل برای اقدام برای عمل جراحی زیبایی بینی می باشد. با در نظر گرفتن نکاتی که در قسمت فوق بیان کردیم می توانیم بگویم دکتر مجتبی ملکی بهترین دکتر بینی در شهر بزرگ تهران می باشد که با تکیه بر دانش ، مهارت و تخصص خود قادر هستند بهترین نتیجه را برای افراد رقم بزنند.

بهترین جراح بینی طبیعی کار

در دنیای امروزی که ما در آن زندگی می کنیم عمل زیبایی بینی طبیعی به دلیل مزیت های بسیار زیادی که دارد بیشتر از سایر مدل های بینی مانند عروسکی ، فانتزی و نیمه فانتزی طرفدار دارد. چرا که امروزه بینی نچرال و طبیعی مد بوده و افراد بر این باور هستند که بینی که دست کار نشده باشد یا در صورت دستکاری تغییرات آن نمایان نباشد و با تمامی اجزای صورت تناسب داشته باشد بسیار زیبا و دلنشین تر به نظر می رسد. از همین رو بیشتر افرادی که قصد دارند نسبت به انجام جراحی زیبایی بینی اقدام کنند به دنبال پزشکی هستند که در زمینه عمل های زیبایی بینی از تخصص ، تبحر و مهارت بسیار زیادی برخوردار باشد و بتواند فرمی طبیعی و زیبا را به ارمغان بیاورد.

چنین جراحی باید بداند که حفظ بافت نرم ، استخوانی و غضروفی بینی از اولویت بسیار بالایی برخوردار است و از همین رو تمامی تلاش خود را برای حفظ آن کند. دکتر مجتبی ملکی بهترین جراح بینی تهران با تجربه ، مهارت ، تخصص و دقتی که در نمونه کار خود خود نشان داده است به عنوان یکی از برترین و خبره ترین پزشکان در عرضه عمل های زیبایی بینی طبیعی و نچرال تهران مشغول به فعالیت هستند. تمامی عمل های صورت گرفته توسط ایشان بر پایه اصول وعلم زیباشناسی بوده و از همین رو با گذشت مدت زمان طولانی همچنان زیبا خواهند ماند و هیچ تغییری نخواهند کرد. کسانی که در تهران پایتخت ایران زندگی می کنند و به دنبال یک جراح طبیعی کار برای انجام عمل رینوپلاستی خود هستند می توانند با مراجعه به صفحات مجازی دکتر ملکی در شبکه های اجتماعی ، گالری تصاویر و آپارات نمونه کار های ایشان را مشاهده نمایند و از طریق پر کردن فرم تماس موجود در سایت وقت مشاوره دریافت کنند.

 

فیلم جراحی بینی توسط بهترین دکتر عمل بینی تهران

 

بهترین جراح بینی غضروفی در تهران

همانطور که می دانید بینی های استخوانی از نظر ظاهری دارای قوز یا برآمدگی های کوچک و بزرگی هستند که باعث می شود زیبایی چهره تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند. این نوع بینی ها دارای بافت و غضروف محکم و مقاومی هستند. اما پوست آن ها بسیار نازک می باشد به گونه ای که بافت و غضروف زیرین آن به راحتی قابل لمس می باشد. این نوع بینی ها به دلیل دارا بودن این ویژگی ها بهترین و ایده آل ترین نوع بینی برای انجام جراحی زیبایی بینی هستند و می توانند بهترین و مطلوب ترین نتایج را برای افراد ایجاد کنند. اما مهم ترین مسئله که در این میان مطرح است ، نازک بودن پوست بینی می باشد. نازک بودن بیش از حد پوست باعث می شود گاها پزشک با یک چالش بزرگ رو به رو شود و در صورتی که تخصص و تجربه کافی نداشته باشد برای فرد مشکلات جدی را به وجود بیاورد. از همین رو انتخاب یک جراح بینی غضروفی یا استخوانی متبحر ، مجرب و متخصص از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. بهترین جراح بینی استخوانی در تهران کسی است که بتواند ساختمان و شکل ظاهری بینی مراجعه کننده را به نحوی تغییر دهد که علاوه بر افزایش زیبایی ، بینی فرد دچار مشکل عملکردی و ساختاری نشود. اما مسئله ای که در این رابطه مطرح می شود این است که چگونه می توان بهترین دکتر عمل بینی را در شهر بزرگ تهران پیدا کرد؟ برای این کار تنها کافی است کمی دقت داشته باشید و نمونه کار های پزشک مورد نظر خود را به خوبی بررسی کنید. برای بررسی کردن نمونه کار ها نیاز است تا به محل برش ها ، میزان تغییرات ، آثار به جا مانده از بخیه ها و غیره دقت کنید.

 توضیحات دکتر مجتبی ملکی بهترین دکتر بینی تهران

در رابطه با روش مورد استفاده خود برای انجام جراحی بینی 

 

بهترین جراح بینی مردانه در تهران

امروزه عمل زیبایی بینی در میان مردان محبوبت بسیار زیادی پیدا کرده است و طبق اماری که به دست آمده است ، حدود نیمی از متقاضیان جراحی های بینی اقایان تشکیل می دهند. زمانی که جراح اقدام به انجام جراحی زیبایی بینی می کند ، باید تمام تلاش خود را کند تا نتایج حاصل شده از جراحی ، متناسب با چهره آن ها باشد و باعث مصنوعی شدن چهره آن ها نشود. نوک بینی به حالت طبیعی و خوب قرار داشته باشد ؛ همچنین زاویه مربوط به چرخش نوک بینی باید تقریبا 90 الی 100 درجه باشد چرا که اگر این زاویه بیشتر از میزان گفته شده شود باعث به وجود آمدن جلوه زنانه در نوک بینی آقایان می شود. طبق گفته های بهترین جراح بینی تهران ، باید حالت مردانه چهره آنان پس از انجام عمل زیبایی بینی باید حفظ شود و تنها یک جراح بینی مردانه مجرب و متبحر قادر است چنین نتیجه ای را خلق نماید. برای پیدا کردن بهترین دکتر بینی مردانه در تهران نیاز است تا نمونه کار های مردان ، جراح بینی مورد نظر خود را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. هر چه تعداد نمونه کار های جراح بینی زیاد تر و تمامی نتایج با کیفیت و زیبا باشند ، تجربه و مهارت پزشک در زمینه انجام عمل بینی بر روی اقایان بیشتر می باشد.

پاسخ

Call Now Button